O nas

Hotel i restauracja

Zapraszamy miłych gości do naszego kompleksu hotelowo-gastronomicznego „Pod Muzami" w Kamieniu Pomorskim. Hotel „Pod Muzami" rozpoczął swoją działalność latem 1995 r.
Po gruntownej renowacji, przeprowadzonej w 1994 roku hotel uzyskał całkowicie inną jakość i charakter.
Nasz hotel znajduje się w jedynej zachowanej w Kamieniu Pomorskim kamieniczce o konstrukcji ryglowej z XVIII wieku. Klimat, jaki stwarzają XVIII wieczne mury oraz wysoki standard sprzyjają wspaniałej atmosferze do wypoczynku w ciszy i spokoju. Kamień Pomorski to uzdrowisko znane z letnich koncertów organowych. Hotel „Pod Muzami" dysponuje 22 miejscami hotelowymi w swoich konfortowych pokojach: 1-, 2-, 3-osobowych. Każdy pokój posiada kompletny węzeł sanitarny, TV SAT, telefon.

Do dyspozycji gości jest również restauracja, która zaprasza na wyśmienite dania kuchni staropolskiej. W drink-barze podajemy doskonałe koktajle, przyrządzone według sprawdzonych receptur. Hotel honoruje także karty kredytowe, takie jak:  Visa, MasterCard .

Zapraszamy gorąco do Hotelu „Pod Muzami" gdzie fachowa obsługa, komfortowe warunki i niepowtarzalna atmosfera zapewnia Państwu doskonały wypoczynek.

Kontakt

Hotel i Restauracja "Pod Muzami"

ul. Gryfitów 1
72-400 Kamień Pomorski
+48 91 382 22 40 Hotel +48 91 382 08 25 Restauracja
e-mail: kamien@podmuzami.pl

Nasza restauracja czynna jest
przez cały rok, 7 dni w tygodniu.

Poniedziałek – Niedziela 08:00 – 20:00